#7 POLSKI COSPLAY Z TALENTEM I PASJĄ (CZ. IV)

Cześć, witam w kolejnej części, w której przedstawię Wam kolejną 10 polskich cosplayerów, których warto poznać :) I to nie koniec, bo oficjalnie zapowiadam, że pojawią się kolejne części! Myśleliście, że cosplay to tylko jakaś nisza, grupka ludzi? To się pomyliliście! :D To obecnie jedno z najpopularniejszych hobby, ale też świetna zabawa. Wkrótce również kolejne wywiady, zapraszam!
LEONTHA COSPLAY (KLIK!) – Leontha bardzo pięknie wygląda jako Andre Grandier z „Róży Wersalu” (manga już wkrótce po polsku!), ale to jej cosplay Megurine Luki (mojego ulubionego vocaloida) mnie uwiódł!
Leontha Cosplay
MAGENTA TEAM (KLIK!) – Magentą tworzy para cosplayerek, Izanae i Mato. W trakcie Tsuru widziałam ich niesamowity cosplay Lena i Rin Kagamine w wersji „Magnet”, był cudowny! Nie mogę się doczekać cosplayu Zatsune Miku!
Magenta Team
RUKI NO COSPLAY (KLIK!) – cosplay Mizuki z “Kami-sama hajimemashita” jest po prostu piękny!
Ruki no Cosplay
POFFA TEAM (KLIK!) – kolejna grupka utalentowanych cosplayererek z fantastycznym skillem, Wasze cosplaye z „Magi” mnie powaliły!
Poffa Team
COSPLAY WORLD BY RIN & RUNA (KLIK!) – para cosplayerek, które również udzielają się w Tora Cosplayers: KLIK! Jestem zakochana w ich najnowszych cosplayach z „Owari no Sepraph”.  
Cosplay World by Rin&Runa
LORIAN’ S LITTLE WORLD OF COSPLAY (KLIK!) – czekam na cosplay Mito Jujo z „Owari no Seraph”, tymczasem obczajcie ten niesamowity cosplay z „Magi”:
Lorian's Little World
BUNNY REI COSPLAY (KLIK!) – najlepszych cosplay Tepes z „Owari no Seprah”, jakie dotychczas widziałam. Oby tak dalej, kliknijcie w link i sami obczajcie inne jej dzieła!
Bunny Rei Cosplay
NONA INDSTRIES (KLIK!) – „… and get Jinxed!” Bardzo jej pasuje ten cosplay, jest świetny!
NONA Industries
AKATSU COSPLAY NOOK (KLIK!) – well, samo to zdjęcie jej świetne, a jej cosplaye jeszcze lepsze!  
Akatsu Cosplay Nook
KAORI – COSPLAY I TWÓRCZOŚĆ (KLIK!) – ten cosplay jest super, prawda? Prawda!
Kaori - Coslay & Twórczość
Dziękuję za uwagę i zachęcam wszystkich, którzy przeczytają ten post, do zalajkowania i obserwowania tych niezwykle utalentowanych młodych ludzi!
Zapraszam też do zapoznania się z poprzednimi częściami: 
I: KLIK!
II: KLIK!
III: KLIK!
Chciałabym na zakończenie podziękować za tak wielkie zainteresowanie moim blogiem. Jak niektórzy wiedzą, mam swoją stronę na Facebooku: KLIK!
Chciałabym wszystkich, do których dotrze ten post, zaprosić do polubienia mojej strony, gdyż na pierwsze 100 lajków zamierzam zorganizować konkurs – może na pracę plastyczną, zdjęcie, a może będzie to zwykła rozdawajka albo jak kto woli, giveaway. To się zobaczy, ale tak czy inaczej, chciałabym Was zachęcić do udziału w nim, bo będzie o co walczyć :D Dziękuję i do usłyszenia! 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

EXCLUSIVE: wywiad z Growchu

EXCLUSIVE: wywiad z CandyPie

EXCLUSIVE: wywiad z Inioli

Przyjaciele i znajomi :)