PRZEGLĄD POSTÓW #2

Witam wszystkich w drugim odcinku przeglądu postów. Dziś jestem szczególnie szczęśliwa, gdyż na moim fp stuknęło już ponad 100 polubień: https://www.facebook.com/Blogmirellaview/. To wspaniała wiadomość, bardzo dziękuję~~ Wszystkich, którzy chcą być na bieżąco – zapraszam! Ponadto, jak zdążyłam zapowiedzieć w poprzednich wpisach, jutro ogłoszę zasady giveawaya z tej okazji, serdecznie zapraszam!
1.      Z MOJEJ PERSPEKTYWY #7 POLSKI COSPLAY Z TALENTEM I PASJĄ (CZ. III) (http://mirella-view.blogspot.com/2016/01/z-mojej-perspektywy-7-polski-cosplay-z.html)
2.      EXCLUSIVE: WYWIAD Z YORU & YUGI COSPLAYLAND (http://mirella-view.blogspot.com/2016/01/exclusive-wywiad-z-yugi-yoru-cosplayland.html)
4.      Z MOJEJ PERSPEKTYWY #8  POLSKI COSPLAY Z TALENTEM I PASJĄ (CZ. IV) (http://mirella-view.blogspot.com/2016/01/z-mojej-perspektywy-8-polski-cosplay-z.html)
5.      EXCLUSIVE: WYWIAD Z ERINYES COSPLAY & PHOTOGRAPHY (http://mirella-view.blogspot.com/2016/01/exclusive-wywiad-z-erinyes-cosplay.html)
Wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać sie z tymi postami, zachęcam, aby to zrobili. Tu jest link do pierwszej części przeglądu:

W tym krótkim odcinku to już wszystko, jednakże zapraszam już w środę, na wywiad z Daraya Cosplay: https://www.facebook.com/Daraya.cosplay/?fref=ts! Serdecznie zapraszam J

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

EXCLUSIVE: wywiad z Growchu

EXCLUSIVE: wywiad z CandyPie

EXCLUSIVE: wywiad z Inioli

Przyjaciele i znajomi :)