PROJECT RE; #3

Witam serdecznie :) Wieeeem, późno na post – ALE na swoje usprawiedliwienie dodam, że wyłączyli mi prąd, gdy chciałam je dodać, a baterii miałam mało w komputerze i nie mam agregatu prądotwórczego… Ale oto jest! Dziś kolejny odcinek PROJECT RE;, w którym będziecie mogli przeczytać historie Ko i Ayuu – serdecznie zapraszam do odwiedzenia i polubienia ich stron: Ayuu CosplayNaughty Polish Cosplay
Linki do poprzednich części:
I: KLIK!
II: KLIK!
Ayuu
Moją przygodę z cosplay'em zaczęłam tego roku jakoś miesiąc przed Pyrkonem... Wcześniej bywałam na konwentach, ale zawsze bałam się podchodzić do ludzi i zdobyć się na odwagę, żeby pokazać się publicznie w cosplay'u ;-; Na początku marca mój kolega zapoznał mnie z jego przyjaciółką, na początku nie przepadałyśmy za sobą, ale z biegiem czasu bardzo się polubiłyśmy. Obecnie jesteśmy bff i robimy razem cosplay'e *w* Moje początki z szycia nie były jakoś szczególnie trudne przez wcześniejsze nauki cioci, ale nadal szycie skomplikowanych mundurów jest dla mnie nierealne ;-; Poprzez cosplay poznałam wielu wspaniałych ludzi. W ich towarzystwie czuje się magicznie, strasznie fajnie jest słyszeć że; dobrze wyglądasz, masz fajnego wiga czy makijaż. Dodaje to dużo otuchy i aż chce się robić jak najszybciej postępy ^^ Wiem, że jest wiele innych cosplay' erów dużo lepszych ode mnie, ale i tak jestem zadowolona, że jest chociaż kilka osób które doceniają moje prace i miło komentują. Ciekawie jest też słyszeć opinie na temat wieku Pewnie nikt nie zgadnie ile mam ^^' Od kwietnia uznałam, że cosplay jest czymś czym chciałabym zająć się na dłuższą metę. 
Ayuu Cosplay

Bardzo dziękuję za wypowiedź – a co o cosplayu ma do powiedzenia Ko? 

Ko
Mój pierwszy cosplay wykonałam na B-Xmasscon 5 w 2014 roku. Swoją przygodę zaczęłam strojem Itachiego Uchihy z Naruto i na tym miało się skończyć . Jakoś nigdy nie myślałam nad tym, żeby zająć się cosplayem na poważnie. Mimo wszystko już na Magnificon Expo w 2015 wykonałam strój Pipa Bernadotte z Hellsinga Ultimate. Był to mój drugi cosplay, który tak jak Itachi powstał pod wpływem namowy znajomych. Między innymi Quincy z którą obecnie prowadzę fanpage’a. Cosplay wydał mi się świetną zabawą, kiedy mogłam stać jako Bernadotte u boku postaci Integry i Alucarda. Chyba stąd myśl, że chciałam robić cosplay z kimś. W końcu w grupie siła! Do tworzenia większej ilości strojów zainspirował mnie duet cosplayerek z Niemiec DirtyPlaygroundCosplay. W ich zdjęciach od razu czułam tą magię i chęć do pracy. Wtedy zaczęłam wiązać coraz więcej planów z cosplayem, aż w końcu w listopadzie 2015 założyłam swojego fanpage’a i utknęłam w swoim nowym hobby na dłużej.
Naughty Polish Cosplay
Dziękuję  i Naughty Polsih Cosplay za udzielenie mi odpowiedzi – i wszystkich serdecznie zapraszam do odwiedzenia ich stron!

Komentarze

  1. Już zaglądam na ich strony! jestem zafascynowana polskimi cosplayerami na maxa, to fantastyczni ludzie *.* świetny wpis!

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem zdziwiona, że w Polsce jest aż tylu cospleyerów, którzy znają się na rzeczy C:

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

EXCLUSIVE: wywiad z Growchu

EXCLUSIVE: wywiad z CandyPie

EXCLUSIVE: wywiad z Inioli

Przyjaciele i znajomi :)